امروز ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ برابر با 16 February 2019
محصولات
عـایـق رطـوـبتی آمـاده مـصـرف بـر پـایـه کـوپـلـیـمـر آکـریلیک می باشد که پس از خـشـک شـدن ظـاهری شفاف پیدا مـی کند و دارای مشخصات و ویژگیهای ...
MANTOSUR مــلات یـا انــدود آمــاده عـایـق حرارتی بوده که طی فرآیندهای ویژه نانو تـکـنـولـوژی از عــمـل آوری مواد معدنی به وجود می آید ...
IZOSUR عایق رطوبتی آماده مصرف بر پایه کـوپلیـمـر آکـریـلیـک مـی بـاشد کـه پس از خشک شـدن ظاهری شفاف پیدا می کند و دارای مشخصات و ...
STROSUR انـدود آمـاده تـک جـزئـی عـایـق رطوبتی است که اساس پلیمری داشته و قابلیت چسبندگی و تنفس بالایی دارد . این ماده بسیار چسبنده ...
دکـوسـور یـک پـوشـش رنـگی پایه آبی با اســاس پـیـونـد دهـنـده هـای آکــرلـیـک کـوپـولـیـمـری بـا بـافـت ریـز و سـازگـار بـا مانـتوسور است که بوسیله ...
icon
اندود عایق رطوبتی STROSUR

ملات ( اندود) عایق رطوبتی STROSÜR چیست؟

STROSÜR ملات آماده تک جزئی عایق رطوبتی است که اساس پلیمری داشته و قابلیت چسبندگی و تنفس بالایی دارد. این ماده بسیار چسبنده و مقاوم در برابر بارهای وارده بوده و پس از خشک شدن انعطاف پذیر و مقاوم در برابر ترک خوردگی و حرارت می باشد.
این ماده در حد بسیار بالایی عایق رطوبت بوده و در کلاس A1 مواد نسوز قرار دارد همچنین در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) بسیار مقاوم بوده و عمر بالایی در فضاهای باز دارد.
STROSÜR ملات آماده عایق رطوبتی مقاوم در برابر گرما و سرما بوده آتش نمی گیرد و ماده ای نسوز در کلاس A1 می باشد.
دلیل استفاده از STROSÜR :
بمنظور افزایش عمر مفید و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری بنا ها و ساختمانهایی که روزانه مورد استفاده قرار می گیرند از قبیل منازل مسکونی – مساجد – بیمارستانها – مدارس – سالنهای ورزشی – پلها و اماکن عمومی و همچنین جهت تامین شرایط سالم و بهداشتی محیطی برای افراد جامعه اجرای عایقکاری رطوبتی در قسمتهایی از بنا که در معرض رطوبت و نم قرار دارند بسیار ضروری است.
محافظت بناها در مقابل نفوذ انواع آبهای زیرزمینی – بارشی و جاری در محیطهای مرطوب و جلوگیری از تخریب و فرسایش اجزای سازه در مقابل رطوبت به اندازه دقت در طراحی – محاسبه و اجرای المانهای سازه ای مهم و حساس می باشد.
پشت بام ها و بالکنها استخرهای آب و حمامها و سرویسهای بهداشتی مکانهایی هستند که استفاده از عایقهای رطوبتی در آنها ضروری و لازم می باشد همچنین فوندانسیونها و تمام اجزای مدفون در خاک می بایست در مقابل آبهای زیرزمینی محافظت گردند. از اینرواستفاده از عایقهای رطوبتی با عمر بالا و کیفیت عالی و مقاوم در مقابل عوامل خارجی جوی و فیزیکی از اهمیت بسزایی برخوردار است.
STROSÜR عایق حرارتی مقاوم در مقابل صدمات فیزیکی، حرارتی و جوی می باشد که بدلیل راحتی اجرا و قابلیت چسبندگی عالی به تمام سطوح و مواد و ایجاد سطحی کاملا یکپارچه در قیاس با انواع دیگر عایقهای حرارتی موجود ویژگیهای منحصر به فردی دارد که این ماده را از سایر انواع عایقها متمایز می نماید.

 

مکانهای مورد استفاده:
STROSÜR در کلیه مکانهای مرطوب و در تماس مستقیم یا غیر مستقیم با آب وبر روی کلیه مصالح ساختمانی از جمله مکانهای زیرقابل اجرا می باشد:
۱) پی ها فوندانسیونها و کلیه اجزای مدفون در خاک
۲) پشت بام ها و بالکنها
۳) استخرهای آب
۴) کلیه مکانهای مرطوب مثل حمام و سرویسهای بهداشتی
۵) مخازن آب
۶) دیوارهای حائل
۷) زیر کاشی ها و سرامیکها
STROSÜRبعد از خشک شدن، لایه ای مقاوم در برابر سایش ، انبساط ، انقباض ، آتش ، سرما ، گرما و اشعه UVایجاد می کند و چسبندگی بسیار زیادی با سطوح مختلف دارد از اینرو دارای عمر بسیار بالا بوده و در نتیجه هزینه های تعمیرات و نگهداری و همچنین فرسایش ساختمان را کاهش می دهد.

 

مشخصات فنی:

سطلهای ۲۰ کیلوگرمی

نوع بسته بندی

بژ روشن

رنگ ظاهری

۹۵۰ ± ۵۰    ( kg/m3 )

چگالی

۰٫۱۹۱   (W/mK)

هدایت حرارتی

CS II   ۲٫۴۴۸  ( N/mm2 )

مقاومت فشاری

۰٫۵۰ ± ۰٫۰۵  ( N/mm2 )

مقاومت کششی

W2     ۰٫۱۸۸  ( kg/m2 . min0.5  )

جذب آب

%   U = 9.0    ( بعد از ۱۲۰ روز)

نفوذ بخار

A1 ( 500 درجه سانتیگراد )

مقاومت در برابر حریق

مقاوم

مقاومت در شرایط جوی

در شرایط عادی ۲۴ ساعت

زمان لازم برای خشک شدن سطح جهت عملیات بعد

۱۵ db

جذب صوت

یکسال در شرایط مناسب

مدت زمان نگهداری (مدت انقضاء)

ماله دستی یا ماشین ملات پاش

روش اجرا

۲٫۵ ~ ۳     kg/ m2   ضخامت ۲میلیمتر

میزان مصرف

۱٫۲۵ ~ ۱٫۵      kg/ m2   ضخامت ۱ میلیمتر

+۵ ~ + ۳۹  درجه سانتیگراد

دمای مناسب اجرا